Hemen Arayın;

+90 545 314 49 89

+90 542 553 74 77

           Bize Yazın;

info@enerjisis.com

Enerjisis Elektrik ve Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

        Dünyada ve ülkemizde her geçen gün artan elektrik enerjisi ihtiyaçlarını ve bu enerjinin tüketicilere ihtiyaçları doğrultusunda güvenli bir şekilde ulaştırılmasında müşteri memnuniyeti başta olmak üzere güvenli ve ihtiyaçlara karşılık verebilecek şekilde taşımak felsefesi ile yola çıktık.

         

        Şirketimiz Elektrik ve Elektronik Taahhüt hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Günümüze kadar birçok projeyi başarı ile bitirerek hem bizimle çalışmaktan hem de ortaya çıkan işlerden memnun müşteriler kazandık. Yine bu doğrultuda hedefimiz hız kesmeden yeni müşteriler kazanarak Elektrik ve Elektronik Taahhüt alanında imalat ve hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti doğrultusunda zamanında ve doğru yapılacak işlerle, hem kendimizi geliştirmek hem de siz müşterilerimize daha iyi diyalog kurarak daha güzel ve başarılı işlere birlikte imza atmaktır.

       

        Yatırımcıların ve işletmelerin beklentileri; ihtiyaçlarının çözümüne odaklanmış, güvenilir, yüksek kalitede hizmet veren, bilgi ve deneyimle donatılmış, yaratıcı ve dinamik kurumlarla çalışabilmektir.

         

       Sunduğumuz hizmet ve uzmanlık; elektrik enerjisinin kalitesi, kontrolü, güvenilirliği, sürekliliği ve optimizasyonu içindir.

 

   VİZYONUMUZ 

       

       Yurt içi ve yurt dışında elektrik, mekanik ve inşaat taahhüt sektöründe, planlama, uygulama ve performans uzmanlığı ile, kaliteli yüksek taahhüt sorumluluğu ve bilinci olan ekibi ile hizmet vererek, nitelikli yatırımcılar ve yükleniciler için aranan bir firma olmak.

 

    MİSYONUMUZ

       

      Taahhüt sektöründe müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılamak, zamanında ve başarılı bir şekilde taahhüdümüzü gerçekleştirmek, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve hizmeti sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak, kaliteli hizmet sunmak, çözüm odaklılık.

» HAKKIMIZDA

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız : +90 545 314 49 89  /  +90 542 553 74 77

Telefon

+90 545 314 49 89 / + 90 542 553 74 77

E-Posta

Adres

15 Temmuz mah. 1442 sk. no:48/2
Bağcılar/ İstanbul 

Site içi Bağlantılar

Copyright © 2020. enerjisis.com Her Hakkı Saklıdır.